«Донька енканто» Мелісса де ла Круз

«Донька енканто» Мелісса де ла КрузНазва: Донька енканто
Письменник: Мелісса де ла Круз
Видавництво: BookChef
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків

Анотація до книги «Донька енканто» Мелісса де ла Круз

«Донька енканто» Мелісси де ла Круз — це захоплива історія про Ем-Джей Родріґес, дівчину, що змушена приховувати свою справжню сутність: вона наполовину енканто, чарівна істота з філіппінської міфології. Після загадкової смерті свого батька, короля Вівенсіо, Ем-Джей стає законною спадкоємицею трону, але стикається з вороже налаштованою Радою, яка не приймає правительку-напівкровку. Героїня вирушає на небезпечний шлях, щоб знайти чаклунку, яка винна у загибелі батька, і довести своє право на королівську владу.

На цьому шляху Ем-Джей формує несподівані союзи та відкриває для себе нові почуття, закохуючись у загадкового лицаря. Проте, коли над їхнім світом нависає загроза, вона мусить вибрати між коханням і обов’язком перед королівством.

Це перша книга дилогії підліткового фентезі, натхнена багатою міфологією філіппінського народу. Читати онлайн або завантажити книгу можна на сайті онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Донька енканто» Мелісса де ла Круз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.