«Долаючи тишу. Жіночі історії війни» Марта Гавришко

«Долаючи тишу. Жіночі історії війни» Марта ГавришкоНазва: Долаючи тишу. Жіночі історії війни
Письменник: Марта Гавришко
Рік: 2018
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Долаючи тишу. Жіночі історії війни» Марта Гавришко

Справжні біографії, долі дівчат і юнаків, яких колись змінила війна… У період Другої світової багато жінок приєдналися до лав націоналістичного підпілля та Української повстанської армії як зв’язкові, розвідниці, санітарки, воїни… Пліч-о-пліч з чоловіками вони пройшли горнило кривавих подій, спростувавши всі стереотипи «слабкої статі». Їхні голоси довгий час не було чути. Їхній досвід був невидимий. Ця книга — збірка історій-сповідей жінок, які не просто бачили війну та брали активну участь у подіях того часу, а прожили її. Вони були не лише очевидцями, жертвами, а й виконавцями насильства. Вся правда про жах війни, без прикрас та міфологізації. Відверті розповіді у тому, що означало бути жінкою під час війни. Унікальні спогади селянок та міщанок, жінок з різною освітою та соціальним становищем, жінок, які обіймали керівні посади в ОУН та були рядовими підпільницями. Живі емоції в історіях, роками були почутими та забутими.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka