«Дочки-матері та ніч убивства» Ніна Саймон

«Дочки-матері та ніч убивства» Ніна СаймонНазва: Дочки-матері та ніч убивства
Письменник: Ніна Саймон
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Детективи, Зарубіжні детективи

Анотація до книги «Дочки-матері та ніч убивства» Ніна Саймон

«Дочки-матері та ніч убивства» Ніни Саймон — це захоплюючий детективний трилер про родину Рубікон. Лана Рубікон, впливова бізнесвумен з Лос-Анджелеса, бореться з раком і їде на лікування разом з донькою Бет і онукою Джек. Родинні проблеми загострюються, коли Джек звинувачують у вбивстві, якого вона не скоювала.

У відповідь на це Лана вирішує сама знайти справжнього злочинця, щоб захистити свою сім’ю. Під час розслідування виявляються численні секрети, що змушують Лану, Бет і Джек об’єднатися та навчитися покладатися одна на одну, попри всі труднощі.

Цей роман сповнений напруження і сімейної драми, де кожен крок до розгадки наближає героїв до правди та випробовує їхні стосунки. Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і пориньте в цю інтригуючу історію боротьби, довіри та виживання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дочки-матері та ніч убивства» Ніна Саймон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.