«Доба. Сповідь молодого бандерівця» Антін Мухарський

«Доба. Сповідь молодого бандерівця» Антін МухарськийНазва: Доба. Сповідь молодого бандерівця
Письменник: Антін Мухарський
Рік: 2012
Видавництво: Фолио
Жанри: Документальна література, Сучасна українська література, Українська проза

Анотація до книги «Доба. Сповідь молодого бандерівця» Антін Мухарський

Антін Мухарський – відомий український актор, сценарист, письменник і шоумен. Його книга “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” – один з найбільш різких та скандальних творів сучасності про державність України та ідеологічну боротьбу за неї після розпаду Радянського Союзу.

Як зізнається сам автор, його праця є досить неполіткоректною та неоднозначною, тому читати її мають люди з високим рівнем культури, толерантності та усвідомленням своєї національної ідентичності. Називаючи себе бандерівцем, письменник ніби кидає виклик українській спільності, яка вважає такі заяви дещо провокаційними.

Книга “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” описує найважчий для України час – 1989 – 1993 роки, коли з витоків незалежності української держави починається перебудова світогляду кожного мислячого українця. Антін Мухарський, справжній патріот та суспільний діяч, наголошує на тому, що наступає епоха сильної України, яка буде поступово підніматися з колін і заявляти про свою духовну та історичну велич.

Автор дуже влучно описує той настрій, яким була пройнята на початку дев’яностих років минулого століття наша країна: життя за радянськими законами все ще панувало на її території, проте повітря вже було пройняте очікуванням чогось кращого з поступовим підняттям національного духу.

У книзі “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” яскраво показаний гострий розум і почуття гумору Мухарського – навіть таку серйозну тему він зміг розкрити з гумором та іронією. Вражає сміливість і відвертість автора в його аналізі та критиці діяльності політиків молодої України. Особливий акцент Антін робить на деяких історичних подіях, які розкривають роль України на міжнародній арені та зародження української свідомості у минулих століттях.

Якщо ви хочете побачити розкриту душу митця, його позицію на перехресті між минулим і майбутнім України та зазирнути у біографію автора, рекомендуємо скачати цю цікаву й філософську працю. Варті уваги неординарні думки автора про становлення моралі в суспільстві, баланс між суспільними та індивідуальними цінностями.