«До зустрічі в «Капкейк-кафе»» Дженні Колган

«До зустрічі в «Капкейк-кафе»» Дженні КолганНазва: До зустрічі в «Капкейк-кафе»
Письменник: Дженні Колган
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Романтична проза, Любовні романи, Кулінарія

Анотація до книги «До зустрічі в «Капкейк-кафе»» Дженні Колган

«До зустрічі в «Капкейк-кафе»» Дженні Колган — це тепла історія про нові починання, любов і солодощі. Іссі, опинившись на роздоріжжі життя після втрати роботи та коханого, вирішує ризикнути й відкрити власну пекарню у маленькому кафе під грушею. Її пристрасть до випічки перетворює звичайні рецепти на справжні шедеври, а кожен крок у новій справі допомагає їй віднайти віру в себе. Чи вдасться Іссі не лише здійснити свою мрію, а й знайти справжнє кохання?

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «До зустрічі в «Капкейк-кафе»» Дженні Колган онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.