«Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого» Тімур Ворона

«Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого» Тімур ВоронаНазва: Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого
Письменник: Тімур Ворона
Рік: 2020
Видавництво: Book Chef
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого» Тімур Ворона

Дмитро Дубілет – один з самих-самих українських підприємців. До слова «самий» можна додавати – молодий, медійний, інноваційний, позитивний, відкритий і звичайно ефективний!
Всі його проекти, починаючи від шкільних і до нинішніх, комерційних і волонтерських, злітають ракетою. У свої 20 років він вже продав свій перший бізнес вартістю в $ 100 тис. Дмитро в 28 років став IT-директором найбільшого українського банку «ПриватБанк». А після націоналізації «ПриватБанку» він з колегами по «Привату» організував компанію Fintech Band. Ця компанія спільно з «Універсал банк» запустила суперуспішний проект Monobank, в якому за два роки вже більш 2 100 000 клієнтів. Зараз Fintech Band планують запустити мобільний банк в Великобританії. А сам Дмитро встиг побувати міністром, і тепер знову «вільний ІТ-стрілок».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka