«Дім у Бейтінґ Голлов» Василь Махно

«Дім у Бейтінґ Голлов» Василь МахноНазва: Дім у Бейтінґ Голлов
Письменник: Василь Махно
Рік: 2015
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Дім у Бейтінґ Голлов» Василь Махно

Події, про які розповідає Василь Махно у дебютній збірці короткої прози, відбуваються в різні часи та на різних континентах, проте нехай у чиї вуста вкладено історію – чоловіка за п’ятдесят річну вдову чи малого хлопчика, – їм віриш. Адже розповіді позбавлені будь-яких авторських узагальнень, висновків чи настанов. Це безпристрасні розповіді про долі абсолютно різних людей, чесні та позбавлені пафосу. Але саме чесність і простота, що здається, зачаровують цю прозу, звичні на перший погляд і невибагливі деталі надають таємничості і не відпускають читача від першої і до останньої сторінки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka