«Дар для Яри» Марина Орєхова

Дар для ЯриНазва: Дар для Яри
Письменник: Марина Орєхова
Жанр: Любовне фентезі

 

 

 

 

Анотація до книги «Дар для Яри» Марина Орєхова

Кожній людині іноді хочеться дізнатися, що на неї чекає в майбутньому. Але я зовсім не для цього стала ворожкою – просто мій червоний диплом психолога виявився нікому не потрібен. Зате тепер я затребуваний консультант із карт Таро! Хоч і не маю магічних здібностей, на відміну від мого коханого – зірки одного популярного телешоу про екстрасенсів.
Ось тільки мою давню мрію не здатна здійснити жодна магія у світі. Так я наївно думала, поки одного разу не зустріла справжню ворожку з іншого світу. Вона зробила мені особливу пропозицію, але попросила дещо натомість. Якби ж я знала, чим це обернеться!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka