«Чудовий хлопець із кафе Зупинка» Фенні Флеґґ

«Чудовий хлопець із кафе Зупинка» Фенні ФлеґґНазва: Чудовий хлопець із кафе Зупинка
Письменник: Фенні Флеґґ
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Романтична проза

Анотація до книги «Чудовий хлопець із кафе Зупинка» Фенні Флеґґ

«Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд — це історія, яка відкриває завісу над давно занепалим містечком Вісл-Стоп, що живе у спогадах його колишніх жителів. Кафе «Зупинка», що колись було серцем громади, залишило слід у душах тих, хто там виріс і провів свої найкращі роки: Бада і Іджі Тредґуд, Дот Вімз та інших. Їхні спогади про Вісл-Стоп і про щасливі часи в кафе єднають їх навіть на відстані, підтримують зв’язок крізь роки та спонукають до допомоги в найскладніші моменти життя. Їхні мрії про відродження Вісл-Стопа живуть у їхніх нащадках і, можливо, одного дня ці мрії стануть реальністю.

Читати книгу онлайн або завантажити її можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чудовий хлопець із кафе Зупинка» Фенні Флеґґ онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.