«Чорний дім» Стівен Кінг, Пітер Страуб

«Чорний дім» Стівен Кінг, Пітер СтраубНазва: Чорний дім
Письменники: Пітер Страуб, Стівен Кінг
Рік: 2001
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжне фентезі, Жахи і Містика, Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Чорний дім» Стівен Кінг, Пітер Страуб

Двадцять років тому юнак на ім’я Джек Сойєр волею долі опинився в загадковому іншому світі щоб врятувати свою матір. До недавнього часу він був упевнений, що наслідки тієї мандрівки не будуть його переслідувати.

Маленьке містечко штату Вісконсин живе в страху. Все вказує на те, що жахливий вбивця-канібал на прізвисько Рибак знову повернувся в місто. Але Джек Сойєр, нині детектив у відставці, здогадується, що жорстокі вбивства не можуть бути справою рук людини. У них винен Чорний будинок.

Останній із вкрадених дітей залишився в живих, але Джек розуміє, що це погана новина — значить, Багряний король знайшов те, що шукав. І тепер Тайлера Маршала чекає доля, що страшніше смерті…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka