«Чорна Рота. Книга 1» Ґлен Кук

Видавництво: Nebo Booklab Publishing
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Бойове фентезі, Історичне фентезі

Анотація до книги «Чорна Рота. Книга 1» Ґлен Кук

«Чорна Рота. Книга 1» Ґлена Кука — це захопливий темний фентезі-роман про найманців, які опиняються в епіцентрі протистояння між могутньою Пані та силами, що прагнуть знищити її. Пробуджена з багатовікового забуття, Пані для одних — захисниця людства, для інших — уособлення зла. Чорна Рота, безстрашні найманці, служать їй, ховаючи сумніви та страхи разом із тілами своїх ворогів. Але давнє пророцтво говорить про повернення Білої Троянди, яка покликана відновити добро. Чи зможе Чорна Рота визначити свою роль у цьому конфлікті та вижити у битві, де межа між добром і злом розмита?

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чорна Рота. Книга 1» Ґлен Кук онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.