«Чому Азії вдалося» Джо Стадвелл

Письменник: Джо Стадвелл
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Історична література, Про бізнес популярно, Просто про бізнес, Менеджмент і кадри

Анотація до книги «Чому Азії вдалося» Джо Стадвелл

Бізнес-журналіст і викладач Кембриджського університету Джо Стадвелл пояснює, в чому причина стрімкого економічного зльоту Китаю і чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів.
Він розповість вам, де «золота середина» в управлінні економікою країни і проаналізує три основні складові успішної економіки: сільську політику, промислове виробництво та розподіл фінансування.
«Неможливо з абсолютною впевненістю сказатищо радикальна земельна реформа призвела б до приголомшливого зростання врожайності, стимульованого нею, у кожній країні північно-східної та кожної культури, що вирощується в Східній Азії.
Незважаючи на це, свідчення того, що сталося у Китаї, Японії, Кореї та на Тайвані досить переконливі: хороша земельна політика, сконцентрована на егалітарному господарстві сімейного типу, дала найвражаючіший у світі результат серед усіх повоєнних історій розвитку».