«Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості» Стівен Шварцман

«Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості» Стівен ШварцманНазва: Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості
Письменник: Стівен Шварцман
Рік: 2021
Видавництво: Book Chef
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості» Стівен Шварцман

Він — мільярдер, філантроп та діяч, думкою якого цікавляться очільники держав. Проте за цими досягненнями стоїть людина, яка все життя навчалась і розмірковувала про те, чого вартує досконалість. Це історія автора, яка покаже, як домогтися процвітання, будувати та розвивати бізнес. Його уроки досягнення досконалості ефективні для кожного: студента, підприємця, мецената, керівника чи просто людини, яка шукає шлях для ефективного втілення свого потенціалу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka