«Червоний. Без лінії фронту» Андрій Кокотюха

«Червоний. Без лінії фронту» Андрій КокотюхаНазва: Червоний. Без лінії фронту
Письменник: Андрій Кокотюха
Рік: 2018
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Книги про війну, Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Червоний. Без лінії фронту» Андрій Кокотюха

Червоний повертається! Легендарний повстанський командир вижив після зухвалої втечі з пекла табору смерті. Українському герою вдалося вижити й перемогти своїх ворогів в нелюдських умовах вічної воркутинської мерзлоти. Яким чином? Щоб дізнатися, як, читач має повернутися на десять років назад. І зустріти Данила Червоного юним ліцеїстом, який лиш стає на шлях боротьби за нашу і вашу свободу. Його шлях по-своєму бачать та оцінюють друг юності Мирон, повстанка Марія, радянський диверсант та донька «ворога народу». Данило пішов на війну, де між ним та ворогами не проходить видима лінія фронту.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka