«Червона книга» Карл Густав Юнг

Видавництво: Центр навчальної літератури
Жанр: Сучасна проза, Психологія, Загальна психологія

Анотація до книги «Червона книга» Карл Густав Юнг

«Червона книга» Карла Густава Юнга, також відома як Liber Novus, є однією з найважливіших і найтаємничіших праць у сфері психології та філософії. Створена між 1914 і 1930 роками, ця рукописна книга є свідченням внутрішніх переживань і фантазій Юнга, які виникли після його розриву з Фрейдом. Книга складається з 205 сторінок, з яких деякі містять ілюстрації, виконані самим автором.

Юнг називав «Червону книгу» «первинною матерією» своїх творів, адже вона пронизала всю його пізнішу творчість. Її зміст включає візіонерські тексти, які були викладені у вигляді пророцтв, а також багаті художні образи. Публікація цієї праці довгий час залишалася під забороною його нащадків, і лише в 2009 році вона стала доступною для широкого загалу.

«Червона книга» вражає не лише філософськими глибинами, а й естетичною майстерністю, поєднуючи у собі філософські одкровення, внутрішні візії та захоплюючі малюнки. Ця праця — справжній місток до глибин несвідомого та творчого генія Юнга.

Читати онлайн або завантажити «Червону книгу» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Червона книга» Карл Густав Юнг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.