«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс Френкел

«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс ФренкелНазва: Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах
Письменник: Лоїс Френкел
Рік: 2022
Видавництво: #книголав
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Корпоративная культура, Мотивація, Соціальна психологія

Анотація до книги «Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс Френкел

Перш ніж вам сказали “Нахилитися”, доктор Лоїс Франкель розповіла вам, як отримати цей кутовий кабінет.
“Нью-Йорк Таймс” тепер повністю перероблено та оновлено. У цьому виданні всесвітньо визнаний виконавчий тренер Лоїс П. Франкель розкриває відмінний набір моделей поведінки — лише понад 130, яким жінки навчаються в дитинстві і які зрештою саботують їхнє дорослішання.
Вона вчить вас, як усунути ці неусвідомлені помилки, які можуть вас стримуватиі пропонує безцінні поради коучингу, які можна легко включити у ваші соціальні та ділові навички. Припиніть помилки “хорошої дівчини”, які можуть стати кар’єрними пастками, такими як:
Помилка №13: уникати офісної політики. Якщо ви не граєте у груви навряд чи можете виграти.
Помилка №21: багатозадачність. Те, що ви можете зробити, не означає, що ви повинні це робити.
Помилка №54: нездатність вести переговори. Не прирівнюйте переговори до конфронтації.
Помилка №70: неправильне використання соціальних мереж. Як тільки це з’являється, важко покласти зубну пасту назад у тюбик.
Помилка №82: запитувати дозволу. Діти, а не дорослі, просять схвалення. Будьте прямими, будьте впевнені.