«Час жити і час помирати» Еріх Марія Ремарк

«Час жити і час помирати» Еріх Марія РемаркНазва: Час жити і час помирати
Письменник: Еріх Марія Ремарк
Рік: 2022
Жанри: Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Час жити і час помирати» Еріх Марія Ремарк

23-річному солдату Ернсту Гребер вдалося уникнути оточення після розгрому 6-ї німецької армії під Сталінградом. Несподівано він отримує тритижневу відпустку із можливістю побувати у рідному місті.
Верденбрюк зазнав серйозних руйнувань від бомбардувань союзної авіації. Місцезнаходження батьків Ернста невідоме. Молодий солдат, який пройшов м’ясорубку Східного фронту, знаходить старих друзів та сусідів, яких війна змінила безповоротно.

Серед них – 20-річна Елізабет Крузе, яку пам’ятав ще нескладним підлітком. Тепер вона перетворилася на справжню красуню, а її батько виник концентраційного табору.

На уламках рідного міста та Третього рейху Ернст пізнає кохання всього свого життя. Страх, тотальний терор, переслідування відступають перед безстрашністю його почуттів. Але… тільки на коротку мить – він має повернутися на фронт.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka