«Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!» Брюс Тулган

«Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!» Брюс ТулганНазва: Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!
Письменник: Брюс Тулган
Рік: 2017
Жанри: Зарубіжна ділова література, Про бізнес популярно, Просто про бізнес

 

 

Анотація до книги «Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!» Брюс Тулган

Бути босом — для когось мрія чи мета, а для когось постійний тиск і тягар відповідальності. Адже хороший бос має постійно спілкуватися з підлеглими, ставити їм завдання, роз’яснювати очікування, вимагати звітів, оцінювати якість роботи, винагороджувати й карати — тобто керувати, керувати, керувати. Як же знайти для цього час? Де набратися відваги для розмов про найдрібніші деталі роботи з працівниками сам на сам? Із чого почати? Ця книжка — справжній майстер-клас для керівника. З нею ви забудете про неефективний менеджмент. Читайте її з олівцем, робіть вправи, порадьте її колегам-менеджерам. Почніть бути босом тут і тепер — це легко.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka