«Будинок орхідей» Люсінда Райлі

«Будинок орхідей» Люсінда РайліНазва: Будинок орхідей
Письменник: Люсінда Райлі
Рік: 2022
Жанри: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Будинок орхідей» Люсінда Райлі

Дві родини, чиї долі були пов’язані таємницею багаторічної давності Джулія Форрестер, відома піаністка, виросла в безтурботному місці в Уортон-парку, гарному особняку в англійській сільській місцевості. Під ніжною рукою дідуся-садівника пишно цвіли пишні квіти садів Уортонов, приносячи славу всьому маєтку. . Але на місці він знаходить руїни. Нинішній спадкоємець особняка Кіт Кроуфорд, який планує продати його якнайшвидше. Під час замовлених ним ремонтних робіт робітники знаходять щоденник Другої світової війни, написаний сином тогочасного власника маєтку. Завдяки йому Джулія та Кіт переміщаються в минуле, у світ Олівії та Гаррі Кроуфордів. і дізнайтеся про нещасливе кохання англійського аристократа та красивої тайської жінки. З розповідей бабусі Джулії, колишньої покоївки в Уортон-парку, вимальовується хвороблива історія, заснована на зраді, брехні та стражданнях, які навіки пов’язали долі двох сімей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka