«Будеш моєю, Роксолано» Ксана Рейлі, Софія Гуерра

Будеш моєю, РоксоланоНазва: Будеш моєю, Роксолано
Письменник: Ксана Рейлі, Софія Гуерра
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна проза

 

 

 

 

Анотація до книги «Будеш моєю, Роксолано» Ксана Рейлі, Софія Гуерра

Поїхавши у відпустку до Стамбула, Роксолана навіть не здогадувалася, що в перший же день її спокійне життя перевернеться з ніг на голову. Одна зустріч з незнайомцем під прицілами камер — і тепер фото дівчини в усіх журналах країни.
Дженк Аслан — відомий турецький актор, що приховує своє особисте життя за сімома замками. Здавалося, що так буде завжди, але все кардинально змінюється, коли доля зводить його з норовливою українкою. Одне фото з дівчиною — і рейтинги актора підросли до небачених висот. Тепер залишається лише прийняти пропозицію продюсерів і грати ролі закоханих. Та хіба це легко, якщо вони терпіти не можуть одне одного?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka