«Боги й чудовиська. Книга 3» Шелбі Мег’юрін

Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи

Анотація до книги «Боги й чудовиська. Книга 3» Шелбі Мег’юрін

«Боги й чудовиська. Книга 3» Шелбі Мег’юрін розповідає про подальші пригоди Лу, яка все життя тікала, але тепер, коли Морґані завдано нищівного удару, настав час повернутися додому і забрати те, що належить їй по праву. Проте це вже не та Лу, яку знали її друзі, не та, яка полонила серце шасера. Її заволоділа пітьма, і цього разу її доведеться долати не лише любов’ю.

Лу змінюється, і разом з цими змінами приходять нові виклики та випробування, які потребують сили духу, сміливості та рішучості. Чи зможе вона здолати темряву всередині себе і відновити справедливість?

Дізнайтеся про подальші пригоди Лу, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Боги й чудовиська. Книга 3» Шелбі Мег’юрін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.