«Блам!» (Blame!)

«Блам!» (Blame!)Назва: Блам!
Переклад: SamOdin
Рік: 1997
Жанри: Бойовики, Жахи і Містика, Психологія, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Блам!» (Blame!)

Дія манги відбувається, можливо, Землі, можливо, у майбутньому. Всесвіт історії унікальний, його з повним правом можна назвати повноцінним персонажем манги. Головний герой Кіллі подорожує світом під назвою Місто і шукає Мережеві Термінальні Гени, за допомогою яких можна підключитися до Мережевої сфери. Вона може зупинити безконтрольне розростання Мегаструктури – величезної штучної конструкції у вигляді комплексу з металу, бетону та полімерів, що покриває всю Землю та асимілює Місяць. У Місті можна зустріти як звичайних людей, так і різноманітні види розумного життя частково або повністю небіологічного походження, що ведуть унікальний спосіб життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka