«Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?» Наталія Заверуха

«Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?» Наталія ЗаверухаНазва: Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?
Письменник: Наталія Заверуха
Видавництво: Фабула
Жанр: Менеджмент і кадри, Бізнес-книги, Управління, підбір персоналу

Анотація до книги «Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?» Наталія Заверуха

«Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?» Наталії Заверухи — це практичний і динамічний посібник для всіх, хто хоче опанувати основи управління бізнес-процесами. Авторка з багаторічним досвідом систематизації процесів розкриває ключові підходи до їхньої формалізації, що будуть корисними як для новачків, так і для досвідчених фахівців. Книга поєднує теоретичні знання з реальними історіями та прикладами з практики, доповнена інтерактивними завданнями, запитальниками та чеклістами, які допоможуть застосувати отримані знання на практиці.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?» Наталія Заверуха онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.