«Бабай. Нічний сеанс» Павло Дерев'янко, Макс Кідрук, Світлана Тараторіна, Олексій Жупанський, Євгенія Кужавська, Джозеф Шерідан Ле ФанюНазва: Бабай. Нічний сеанс
Письменник: Павло Дерев’янко, Макс Кідрук, Світлана Тараторіна, Олексій Жупанський, Євгенія Кужавська, Джозеф Шерідан Ле Фаню
Видавництво: Видавництво Жупанського
Жанр: Сучасна проза, Фантастика, Фентезі, Міське фентезі

Анотація до книги «Бабай. Нічний сеанс» Павло Дерев’янко, Макс Кідрук, Світлана Тараторіна, Олексій Жупанський, Євгенія Кужавська, Джозеф Шерідан Ле Фаню

«Бабай. Нічний сеанс» — це захоплююча антологія, яка об’єднує таланти відомих українських авторів, серед яких Павло Дерев’янко, Макс Кідрук, Світлана Тараторіна, Олексій Жупанський, Євгенія Кужавська та Джозеф Шерідан Ле Фаню. У цій збірці ви знайдете не просто вигадані жахи, а глибокі роздуми про реальність, яка оточує нас. Кожне оповідання несе в собі своєрідне «щеплення» від паніки, загроз і стресу, адже жанр горор підготував нас до життя в світі, де зло може ховатися під звичайними масками.

Від космічних жахів до історичних трилерів, від етногорору до соціальної сатири — ця книга охоплює широкий спектр тем і стилів, даруючи читачам можливість зазирнути в найтемніші куточки людської природи. У «Нічному сеансі» кожен знайде щось своє: адреналінові сюжети, що змушують серце битися частіше, та мудрість, що спонукає замислитися про нас самих і наше місце в світі.

Зануртеся в цю неймовірну подорож у світ страху та таємниць. Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Бабай. Нічний сеанс» Павло Дерев’янко, Макс Кідрук, Світлана Тараторіна, Олексій Жупанський, Євгенія Кужавська, Джозеф Шерідан Ле Фаню онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.