«Автобіографія духовно неправильного містика» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)

«Автобіографія духовно неправильного містика» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)Назва: Автобіографія духовно неправильного містика
Письменник: Ошо (Чандра Мохан Раджніш)
Рік: 2020
Видавництво: Terra Incognita
Жанри: Біографії і Мемуари, Документальна література

 

 

Анотація до книги «Автобіографія духовно неправильного містика» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)

Не раз вони намагалися, чому б йому не написати автобіографію – але він тільки відмахувався і казав, що важливі вічні істини, а не уривки газетних статей, які ми збираємо і називаємо “історією”. Після смерті його біографію відновили за його роботами, за сотнями томів опублікованих бесід і свідченнями тисяч людей, які будь-коли з ним стикалися. Шокуючі подробиці його життя, які описуються відкрито, без приховування, схвилюють будь-якого читача, хоч трохи знайомого з книгами великого містика. Ошо постає перед нами звичайною людиною, на яку випало багато страждань, але навіть найважчі ситуації – ув’язнення, ізолювання урядом від його послідовників – він приймав жартома, з усмішкою, залишаючись до кінця вірним своєї філософії.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka