«Анна Ярославна. Київська князівна — королева Франції» Іван Малкович

Рік: 2023
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Дитячі повісті і розповіді Казки Дитячі новинки

Анотація до книги «Анна Ярославна. Київська князівна — королева Франції» Іван Малкович

“Анна Ярославна. Київська князівна — королева Франції” Івана Малковича – це захоплююча подорож у часі, яка оживляє історію та долю видатної жінки, що стала королевою Франції. Книга, яку створено на основі запитань та відповідей, пронизана казковими малюнками Катерини Штанко та “літописними” творіннями Катерини Косьяненко.

Анна Ярославна – це постать із реальною історією, в якій переплелися факти і легенди. Автор брався за завдання розкрити цю складну історію для дітей, і виявив, що факти історії часом суперечать один одному. Спростовані та різнотрактувані факти і події створюють справжній лабіринт у розумінні, але разом з цим і великий інтригуючий виклик для маленьких читачів.

У книзі ви знайдете два потоки оповіді – один літописний інший – казковий. Це надає історії багатошаровість та відкриває читачам можливість поглибити своє розуміння минулого та відчути красу культурної спадщини. Книга переносить нас від сучасності до середньовічного Києва та королівського Франції, розкриваючи перед нами багато цікавих деталей життя іншим часів і світів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Анна Ярославна. Київська князівна — королева Франції» Іван Малкович онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.