«Аналітична психологія» Карл Густав Юнг

Видавництво: Центр навчальної літератури
Жанр: Сучасна проза, Психологія, Загальна психологія

Анотація до книги «Аналітична психологія» Карл Густав Юнг

«Аналітична психологія» Карла Густава Юнга — це важливий внесок у розвиток глибинної психології, заснований на курсі лекцій, які автор прочитав у Тавістокській клініці в Лондоні у 1935 році. Юнг, відомий швейцарський психолог і засновник аналітичної психології, розкриває в цій книзі основи свого підходу до розуміння психіки людини, її свідомих і несвідомих процесів, архетипів і колективного несвідомого.

Книга стане цінним джерелом знань для психологів, філософів, культурологів, а також для всіх, хто цікавиться психологією та прагне заглибитись у вивчення психічної реальності. Це видання допоможе краще зрозуміти складність людської психіки та її проявів у повсякденному житті.

Читати онлайн або завантажити книгу «Аналітична психологія» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Аналітична психологія» Карл Густав Юнг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.