«Аліса в Країні Чудес» Льюїс Керрол

«Аліса в Країні Чудес» Льюїс КерролНазва: Аліса в Країні Чудес
Письменник: Льюїс Керрол
Рік: 1865
Жанри: Список шкільної літератури 5 клас, Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Казки, Література 19 століття

Анотація до книги «Аліса в Країні Чудес» Льюїс Керрол

Це дивовижна казкова історія англійського математика й письменника Льюїса Керрола (1832 – 1899) про дівчинку Алісу, яка одного разу, провалившись у кролячу нору, несподівано опинилася в химерній Країні Чудес.
Там усе було не так, як у реальному житті, бо не діяли звичні правила поведінки й моральні приписи. Птахи, звірі, комахи, риби, фантастичні істоти поводилися як звичайні люди.
Аліса стає учасницею багатьох чудернацьких пригод. Вона розумна, допитлива і відважна, тому з гідністю їх витримує, навіть фантастичні перетворення власного тіла, через що мало не втопилася в озері сліз. Однак їй просто забиває дух від усього цього…
Аліса в Країні Чудес увійшла до списку 12-ти „символів англійської культури”, складеного Міністерством культури і спорту Великобританії.