“Актуальний інтернет-маркетинг” Антон Воронюк, Олександр Поліщук

“Актуальний інтернет-маркетинг” Антон Воронюк, Олександр ПоліщукНазва: Актуальний інтернет-маркетинг
Письменник: Антон Воронюк, Олександр Поліщук
Рік: 2020
Жанри: Бізнес-книги

 

 

 

Анотація до книги “Актуальний інтернет-маркетинг” Антон Воронюк, Олександр Поліщук

Інтернет пропонує мільйон можливостей для створення власного інтернет-бізнесу. Але чому саме почати реалізовувати свій проект і як правильно його розвивати? У цій книзі описані всі головні інструменти інтернет-маркетингу, які дійсно важливі для просування вашого бізнесу. Для всіх тих, хто чув про конверсію, Google Analytics, метатеги, SEO тощо, але не знає, як ними користуватися, щоб отримувати прибуток, Антон Воронюк та Олександр Поліщук описали та пояснили найважливіші методи роботи в інтернет-маркетингу. Вийшов експрес-курс для молодих інтернет-маркетингів із найефективнішими маркетинговими прийомами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka