«6 хвилин. Щоденник сну, який навчить швидко засинати й прокидатися бадьорим» Домінік СпенстНазва: 6 хвилин. Щоденник сну, який навчить швидко засинати й прокидатися бадьорим
Письменник: Домінік Спенст
Видавництво: BookChef
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Наука, Освіта, Прикладна і науково-популярна література

Анотація до книги «6 хвилин. Щоденник сну, який навчить швидко засинати й прокидатися бадьорим» Домінік Спенст

«6 хвилин. Щоденник сну, який навчить швидко засинати й прокидатися бадьорим» Домініка Спенста — це практичний інструмент для тих, хто хоче поліпшити якість свого сну і почуватися відпочилим та енергійним. Книга пропонує просту і перевірену методику, засновану на принципі 6 хвилин, що допомагає мільйонам людей у всьому світі досягати глибшого й здоровішого сну. Завдяки щоденнику, ви зможете виявити причини порушень сну та поступово змінювати свої звички для того, щоб кожен ранок починався з бадьорості.

Ця книга поєднує новітні наукові дослідження сну з практичними рекомендаціями та інструментами самоспостереження, що допоможуть кожному налаштувати власний «режим сну». Відтепер ви зможете налаштувати своє життя так, щоб прокидатися сповненими сил і енергії.

Читайте онлайн або завантажте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua та почніть свій шлях до здорового сну!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «6 хвилин. Щоденник сну, який навчить швидко засинати й прокидатися бадьорим» Домінік Спенст онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.